Facebook Google+ YouTube Opinie

O Zespole

 

Zespół Muzyczny MOTIF tworzą młodzi a za razem doświadczeni muzycy z Płocka i okolic Sierpca. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, zaś za cel przyjmujemy osiągnąć stuprocentowe zadowolenie zarówno organizatorów jak i wszystkich gości. W swoim repertuarze mamy utwory dla każdej grupy wiekowej, w różnych stylach i gatunkach: standardy muzyki rozrywkowej, dyskotekowej, rockowej, pop, tańce towarzyskie, muzykę ludowa, disco polo. Z przyjemnością zapraszamy również do wspólnej biesiady i śpiewania przy stołach. Realizowane przez nas oczepiny bawią do łez i na długo zostają w pamięci Gości Weselnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


MARCIN
– wokal, akordeon, keyboard. Menadżer, założyciel i kierownik zespołu. Przygodę z muzyką rozpoczynał od najmłodszych lat swojego życia. Zdobywając doświadczenie w różnych kapelach weselnych, postanowił wreszcie założyć własny zespół muzyczny. W zespole MOTIF pełni głównie rolę klawiszowca oraz wokalisty. Spod jego palców, na każdej imprezie wyfruwają w przestrzeń urzekające barwą i harmonią, nutki jego instrumentów klawiszowych. Motto: ,, Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza „.
JAREK – saksofon, akordeon, wokal, instrumenty klawiszowe. Przygodę z muzyką rozpoczynał od szkoły podstawowej początkowo poprzez prywatne lekcje, następnie jako uczeń i absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Płocku. Poza grą muzyki klasycznej i rozrywkowej założył swój zespół muzyczny, który funkcjonował prawie 30 lat. Obecnie w zespole MOTIF pełni głównie rolę saksofonisty, akordeonisty oraz wokalisty tworząc piękną oprawę muzyczną uzupełniając grą i śpiewem pozostałych członków zespołu. Motto: ,,Muzyka jest większym odkryciem, niż cała mądrość i filozofia”.