Facebook Google+ YouTube Opinie

O Zespole

 

Zespół Muzyczny MOTIF tworzą młodzi a za razem doświadczeni muzycy z Płocka i okolic Sierpca. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, zaś za cel przyjmujemy osiągnąć stuprocentowe zadowolenie zarówno organizatorów jak i wszystkich gości. W swoim repertuarze mamy utwory dla każdej grupy wiekowej, w różnych stylach i gatunkach: standardy muzyki rozrywkowej, dyskotekowej, rockowej, pop, tańce towarzyskie, muzykę ludowa, disco polo. Z przyjemnością zapraszamy również do wspólnej biesiady i śpiewania przy stołach. Realizowane przez nas oczepiny bawią do łez i na długo zostają w pamięci Gości Weselnych.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!


Angelika – absolwentka śpiewu solowego II st. Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Z wykształcenia jest nauczycielem muzyki. Na scenie jako wokalistka debiutowała mając 16 lat. O tamtej pory współpracuje z zespołami oraz śpiewa w chórze. Na swoim koncie ma wiele muzycznych osiągnięć. Śpiewając w chórkach miała okazję wystąpić z takimi gwiazdami estrady jak Skaldowie czy Alicja Majewska. Cały czas się rozwija i bierze udział w warsztatach wokalnych. Lekcje śpiewu pobierała m.in. u Elżbiety Zapendowskiej, Grażyny Łobaszewskiej czy Krystyny Prońko.

MARCIN
– wokal, akordeon, keyboard. Menadżer, założyciel i kierownik zespołu. Przygodę z muzyką rozpoczynał od najmłodszych lat swojego życia. Zdobywając doświadczenie w różnych kapelach weselnych, postanowił wreszcie założyć własny zespół muzyczny. W zespole MOTIF pełni głównie rolę klawiszowca oraz wokalisty. Spod jego palców, na każdej imprezie wyfruwają w przestrzeń urzekające barwą i harmonią, nutki jego instrumentów klawiszowych. Motto: ,, Od muzyki piękniejsza jest tylko cisza „.

PIOTREK
– wokal, akordeon, trąbka, keyboard. Dusza towarzystwa i największy kawalarz w zespole. Przygodę z muzyką rozpoczął w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej OSP w Gozdowie. Chęć wydobywania muzyki z instrumentów „napędzanych wiatrem” przeniósł na akordeon, zaś za pierwsze zarobione pieniądze kupił keyboard. Tak w roku 2000 założył swój pierwszy zespół muzyczny „Efect” i rozpoczęła się jego przygoda z muzyką rozrywkową, która trwa nieprzerwanie do dziś. Motto: przez życie na wesoło.

MARIUSZ
– perkusja elektroniczna. Dla Mariusza instrumenty perkusyjne to nierozłączna pasja życiowa. Podobnie jak wielu pasjonatów muzyki, przygodę z muzyką rozpoczął już od najmłodszych lat swojego życia. Pierwszym jego instrumentem była perkusja akustyczna, następnie grając w wielu kapelach weselnych, zamienił instrument na perkusję elektroniczną, na której gra do dnia dzisiejszego. Od 2015 roku, reprezentuje zespół muzyczny MOTIF. Motto życiowe: „Muzyka to życie – bez muzyki świat nie mógłby istnieć”.
JAREK – saksofon, akordeon, wokal, instrumenty klawiszowe. Przygodę z muzyką rozpoczynał od szkoły podstawowej początkowo poprzez prywatne lekcje, następnie jako uczeń i absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Płocku. Poza grą muzyki klasycznej i rozrywkowej założył swój zespół muzyczny, który funkcjonował prawie 30 lat. Obecnie w zespole MOTIF pełni głównie rolę saksofonisty, akordeonisty oraz wokalisty tworząc piękną oprawę muzyczną uzupełniając grą i śpiewem pozostałych członków zespołu. Motto: ,,Muzyka jest większym odkryciem, niż cała mądrość i filozofia”.